ZASADY PREZENTOWANIA TREŚCI I OPINII NA STRONIE

Wersja dokumentu 01 
Data obowiązywania12.04.2024 

Dobrze Cię tu widzieć!

Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to mój priorytet! Uprzejmie proszę o zapoznanie się z przygotowanymi dla Ciebie dokumentami. Są w nich zawarte zasady prezentowania treści na tej stronie internetowej oraz kryteria weryfikujące, którymi się kieruję przy prezentowaniu opinii Klientów na mojej stronie internetowej.

 

ZASADY PREZENTOWANIA TREŚCI NA STRONIE 

Treści prezentowane na mojej stronie staram się jak najlepiej dopasować do potrzeb użytkowników strony i moich Klientów. Chcę w ten sposób oszczędzić Ci czasochłonnych poszukiwań.

Zasady, którymi się kieruję przy doborze treści na stronie:

  • Domyślne prezentowanie produktów widoczne na stronie jest odzwierciedleniem tego, które produkty są najczęściej wyszukiwane i cieszą się największą popularnością, lub też tego, które produkty odpowiadają wynikom Twoich poszukiwań.
  • Na treści prezentowane użytkownikowi strony wpływa zachowywanie innych, podobnych użytkowników, przedmiot wyszukiwania użytkownika oraz kwestia dopasowania wyników wyszukiwania do zapytania.

OPINIE PREZENTOWANE NA STRONIE

Na mojej stronie możesz się zapoznać z opiniami klientów, które dotyczą moich produktów i/lub usług.

Wiem, że opinie są dla Ciebie ważne, i dochowuję wszelkiej staranności, by oparte były na rzeczywistych odczuciach moich Klientów i podmiotów, z którymi współpracuję.

Prezentowane na stronie opinie są przeze mnie zweryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały ze mną lub korzystają z moich produktów. Na mojej stronie nie znajdziesz opinii dotyczących moich produktów i/lub usług stworzonych przeze mnie lub na moje zamówienie.

W jaki sposób weryfikuję opinię? Na przykład kontaktuję się z osobą, która ją wystawiła, dziękuję za opinię i proszę o zgodę na jej publikację. Jeśli nie jesteśm w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczam jej na stronie.

Na stronie prezentuję wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy ze mną.

Nie praktykuję zdobywania opinii o charakterze sponsorowanym czy barterowym.

W razie wątpliwości zawsze możesz się ze mną skontaktować. Chętnie odpowiem na Twoje pytania!

 

Miłego dnia!

 

Karolina Żołdak

Shopping Cart