Masterclass:
O Pieniądzach

ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z PIENIĘDZMI! Rozwalimy wszystkie blokady dotyczące zarabiania, posiadania, oszczędzania pieniędzy, co ta Ci stabilny budżet i lekkość w finansach!

PROGRAM 40 DNI: Głęboka transformacja Twojej energii

TO TY OPANOWUJESZ EMOCJE, A NIE ODWROTNIE! I WTEDY RZECZYWISTOŚĆ WOKÓŁ CIEBIE STAJE SIĘ TAKA, JAK CHCESZ! To tu nauczysz się świadomie sterować swoim życiem!

Masterclass: O emocjach, poznaj swoje emocje i naucz się nimi zarządzać

TO TUTAJ ZROZUMIESZ WAGĘ TEGO, CO GENERUJESZ W SOBIE NA CO DZIEŃ! Rozpraw się z wewnętrznymi blokadami na poziomie Twojej energii, by głębiej poznać siebie!

MASTERCLASS: O Emocjach i uczuciach 2.0

TE SAME MYŚLI, UCZUCIA, EMOCJE PROWADZĄ DO TYCH SAMYCH ZDARZEŃ, SYTUACJI, REAKCJI, POWIEDZ TEMU STOP I ZACZNIJ CZUĆ SIĘ ZE SOBĄ DOBRZE! Wyjdź z zapętlenia niesprzyjających myśli i zdarzeń, by stworzyć zdrową relację ze sobą!

Masterclass: Wyjdź z prokrastynacji i zaprzyjaźnij się z samodyscypliną

OSIĄGNIESZ WSZYSTKIE SWOJE CELE I WIELKIE WIZJE Z ŁATWOŚCIĄ! Skończysz z prokrastynacją i zaczniesz działać w kierunku realizacji Twoich wizji i celów, ucząc się samodyscypliny!

MISJA

Centrum Transformacji Energii przestrzeń twojej spektakularnej przemiany w każdym obszarze życia

Przebudzenia do swojego potencjału, czyli istnienia jako Bóg / Stwórca / Kreator swojej własnej rzeczywistości, gdzie zarządzasz sobą, swoją energią, widzisz i rozumiesz, że wszystko co Cię otacza jest Twoją świadomą bądź podświadomą manifestacją. W CTE uczę w prosty sposób jak tworzyć rzeczywistość marzeń.

Wykorzystuję zdolności parapsychiczne, telepatię, prekognicję, rekognicję, channeling, wiedzę z zakresu Hipnoterapii, Neurobiologii, Totalnej Biologii, Bioenergoterapii, Fizyki Kwantowej.

Tłumaczę wiedzę Wszechświata na ziemski język, dzięki czemu dokonasz skoków kwantowych i staniesz się kreatorem własnej rzeczywistości!

Masterclass: Quantum jumping – czyli jak dostroić się do wymarzonej rzeczywistości

NAUCZYSZ SIĘ SKOKÓW KWANTOWYCH! UZYSKASZ ODPOWIEDNIE I SKUTECZNE NARZĘDZIA!! Poczujesz i zobaczysz, jak działa i jak funkcjonuje wymarzona wersja ciebie – połączysz się z nią!

Masterclass: Reprogramming Energii, czyli jak programować podświadomość

MASZ W ŻYCIU TO, W CO WIERZYSZ! ZDECYDUJ WIĘC, CO TO BĘDZIE, PROGRAMUJĄC SWOJĄ LEPSZĄ RZECZYWISTOŚĆ! Tym razem weźmiemy się konkretnie za twój system wierzeń który kształtuje twoją rzeczywistość!

Masterclass: Zrzuć WSTYD i pokaż pazurki

ROZPOZNAJ TO, CO BLOKUJE TWÓJ WEWNĘTRZNY POTENCJAŁ! Odzyskaj ekspresję siebie, swobodne wypowiadanie się, poruszanie i osiągaj założone cele!

MASTERCLASS: Miłość własna, czyli klucz do twojego wewnętrznego szczęścia

PRZYWRÓCIMY TWOJĄ PIERWOTNĄ BEZWARUNKOWĄ DZIECIĘCĄ MIŁOŚĆ DO SIEBIE! To tutaj odbierzesz zestaw ćwiczeń poruszających i transformujących Twoją energetykę, byś mógł doświadczyć prawdziwej czystej miłości do siebie.

“Jeśli chcesz poznać tajemnice Wszechświata, myśl w kategoriach częstotliwości, energii i wibracji.

nikola tesla cytat

Nikola Tesla

Shopping Cart