Cześć,
Mam na imię Karolina

Jestem Energią, Świadomością, Duszą w ludzkiej powłoce, Istotą wielowymiarową, Medium.

 

Stworzyłam Centrum Transformacji Energii, przestrzeń, w której aktywuję oraz szlifuję twój wewnętrzny potencjał od strony podświadomości 

i energetyki.

Odkryjesz, że świat zewnętrzny jest odzwierciedleniem Twojego wnętrza.

Jasnowidzę, jasnosłyszę, jasnoczuję.

Jestem Człowiekiem Sukcesu, Coachem Kwantowego Umysłu, Mentorem, Medium, Energoterapeutką, Świadomym Kreatorem swojej własnej rzeczywistości i Obywatelem Wszechświata.


Łączę wiedzę Universu z naukami Ziemi. Nauczę Cię jak zobaczyć to co „niewidzialne”, jak uzdrowić to co „nieuzdrawialne”.


W łatwy i przyswajalny sposób pokażę Ci wielowymiarowość świata, to kim jesteś, zrozumiesz siebie i nauczysz się tworzyć rzeczywistość marzeń!

Świat zewnętrzny jest odzwierciedleniem Twojego wnętrza.

Osiągaj to co nieosiągalne.

Moją misją jest przebudzić Cię do Twojej wewnętrznej mocy i pokazać Ci, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia znajdują się tylko i wyłącznie w Twojej głowie. Rozpoznaję i transformuję blokady na energii. Uczę w jaki sposób transformować ograniczenia w sobie z łatwością i lekkością.


Każdy z nas sam tworzy własną rzeczywistość poprzez myśli, uczucia i emocje. Każdy z nas posiada niezbędne narzędzia do osiągnięcia stanu nieograniczonych możliwości. Pokażę Ci JAK je obudzić. 

Z przyjemnością posłużę Ci i wesprę w przestrzeni:

Rozwoju osobistego | Rozwoju duchowego | Rozwoju biznesu

Przez wiele lat poszukiwałam siebie.
Na zewnątrz, zamiast wewnątrz.

Moje całe życie było wypełnione metafizycznymi technikami, które były od zawsze głęboko we mnie i które nieświadomie na co dzień używałam osiągając przy tym to czego pragnęłam. Od dziecka doświadczałam i nadal doświadczam tak zwanego „niemożliwego”.

Zrobiłam wiele kursów, wiele certyfikatów, które finalnie doprowadził mnie do totalnego zwątpienia i braku wewnętrznej mocy. W momencie, kiedy zmieniłam taktykę i odważyłam się zaglądnąć w pełni w siebie, odblokowałam pełną moc możliwości i wewnętrznego potencjału.

Kim Jestem

Kiedyś człowiek czysto fizyczny, magister Zarządzania, o wielu dyplomach z marzeniami na poziomie metafizycznym, doświadczający niezrozumiałego świata energii. Dziś jestem Człowiekiem Sukcesu, Coachem Kwantowego Umysłu, Mentorem, Medium, Energoterapeutką i Świadomym Kreatorem swojej własnej rzeczywistości.

Kim Jesteś

Jesteś jednostką stworzoną na podobieństwo Boga/Stwórcy. Jesteś jego mikrocząstką. Jesteś Bogiem/Stwórcą/Kreatorem swojej własnej rzeczywistości. Ty to istota wielowymiarowa, która posiada w sobie zapisy z życia obecnego, z życia twoich przodków oraz poprzednich żyć. Z moją pomocą nauczysz się rozumieć swoje wyzwania życiowe z poziomu wielowymiaru, znajdziesz rozwiązania i odpowiedzi. Tylko rozumienie i praca nad sobą z tego poziomu jest w stanie dać Tobie życie marzeń. Rozpuścisz niesłużące blokady i zaprogramujesz siebie tak, jak CHCESZ funkcjonować na co dzień, poprzez odpowiednie kody w energii.

JAK PRACUJĘ

Moje metody pracy z Twoją transformacją

Na co dzień w swojej pracy wykorzystuję zdolności parapsychiczne (jasnowidzenie, jasnoczucie, jasnosłyszenie, telepatię, prekognicję, rekognicję, channeling), wiedzę z zakresu Hipnoterapii, Neurobiologii, Totalnej Biologii, Fizyki Kwantowej jak i również czerpie z ogólnej bazy wiedzy w kontekście samorozwoju. Tym samym tworząc swoją własną bazę wiedzy i praktyki.Pomagam przetransformować system wierzeń, jak i system uczuć i emocji. 

Moi klienci przechodzą niezwykłe głębokie transformacje energii i świadomie kreują swoje życie ze spektakularnymi rezultatami. Osiągają niemożliwe.

Uzdrawiam ciała metafizyczne i podświadomość.

Czerpię wiedzę i praktykę dotyczącą pracy z własną energią, 

jak i w kreacji własnej rzeczywistości, dzięki połączeniu 

z Wszechobecnym Polem Informacji/Umysłem Wszechświata. Pokaże Ci zapisy twoich komórek, w których to znajdziesz m.in takie informacje, jak: poprzednie wcielenia, przeszłość z obecnego życia, jak i Twoją najbardziej prawdopodobną przyszłość na dany moment. W pracy z człowiekiem pasjonuje mnie eksplorowanie wielowymiaru i zaginanie czasoprzestrzeni, dzięki czemu docieram do najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy, przywracając ją do stanu Boga/Kreatora/Stwórcy żyjącego w radości, harmonii, spełnieniu i szczęściu. Żyję życiem marzeń doświadczając prawa przyciągania, manifestacji i mocy podświadomości. Przeprowadzę Cię przez te procesy w czystej intencji i z otwartym sercem.

Wszystko czego potrzebujesz do zmiany masz już w sobie, pokażę Ci Twoje wbudowane narzędzia do transformacji

JESTEŚ ENERGIĄ | JESTEŚ ŚWIATŁEM | JESTEŚ ISTOTĄ WIELOWYMIAROWĄ | JESTEŚ KREATOREM | JESTEŚ TWÓRCĄ WSZECHŚWIATA |

Każdy z nas jest wielowymiarową świadomością, która przyszła na tą planetę, aby doświadczać.

Każdy z nas ma nieograniczony potencjał.

Stworzyłam CENTRUM TRANSFORMACJI ENERGII,
by obudzić Twoje wewnętrzne światło.Dać Ci narzędzia, metody i techniki do pracy z własną energią. Przebudzić Twój potencjał.
Będziesz w pełnej świadomości zarządzać sobą, swoją energią, zmienisz stan swoich komórek, zapisów energetyczno-informacyjnych.Rozpoczniesz samouzdrawianie i świadomą kreację. Wykreujesz rzeczywistość swoich marzeń.
I to wszystko ROBISZ SAM z moją małą pomocą.
Jestem przeogromnie szczęśliwa i wdzięczna, że mogę poprowadzić Cię ścieżką samorealizacji, samorozwoju, rozwoju duchowego, biznesowego i totalnej transformacji!Z miłością,

Shopping Cart